Pumpex kanalisatsiooni- ja drenaazipumbad


Teie valik, et ei uputaks

Töökindlad ja praktiliselt hooldusvabad kanalisatsiooni- ja drenaazipumbad Rootsi tehaselt Pumpex AB on tunnustatud ja kõrgelt hinnatud paljudes maades. Rohkem kui sada tuhat Pumpexi pumpa on aastaid töös erinevates keskkondades seitsmekümnel maal üle kogu maailma.

 

OÜ Halo Pumbad tegeleb Pumpex pumpade maaletoomise, müügi ja teenindusega alates 1993. aastast. Tagame Teile konsultatsiooni õige pumba valikuks, põhjalikud paigalduse ja hooldusjuhendid, kiire teeninduse ja tagavaraosadega varustatuse.

 

 


 

Reoveepumbad

 

Kõikides PUMPEXi reoveepumpades on ühendatud kõrged kvaliteedinõudmised tootmisel ning ökonoomsus ja vastupidavus töös. Pumba ehitus ja varuosade unifitseeritus lihtsustavad hooldust ja vähendavad remondikulusid.

 

PUMPEXi reoveepumpade standardsuurused on vastavalt mootorite võimsusele vahemikus 1.1 kuni 200 kW.

 

Mootorite kaitseklass on F, kõikidele faasidele on lisatud termokaitsed. Mootorit ümbritseb malmkorpus. Üledimensioneeritud roostevaba võll ning spetsiaal- ja radiaallaagrid kindlustavad sujuva ja vibratsioonivaba töö.

 

PUMPEXi pumpade eriti paksuseinalised töökambrid on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest malmist ning seestpoolt siledad, et vähendada turbulentsi. Töökamber on korpusega ühendatud linkpoltide abil. Seetõttu on ka montaaz ja hooldus lihtne, seda nii märg- kui ka kuivpaigaldusega pumpade puhul.

 

PUMPEXi pumpade töörattad on valmistatud raskestikuluvast malmist. Tööratas on maksimaalse hüdraulilise efektiivsusega ja dünaamiliselt tasakaalustatud. Selline ehitus tagab minimaalse vibratsiooni ja võimaldab väga täpselt kohandada iga tööratta täpse tööpunktiga.

 

Tööratta reguleerimisrõngas ja mootori jahtussärk on PUMPEXile ainulaadsed.

 

 


 

Mudapumbad

 

PUMPEXi uputatavad mudapumbad on projekteeritud kõrge mudasisaldusega vedelike pumpamiseks.

 

PUMPEXi mudapumbad on mootori võimsusega vahemikus 1.8 kuni 9 kW. Pumpadele on sisse ehitatud mootorikaitsed.

 

Mudapumpasid kasutatakse laialdaselt kaevandustes ja ehitustel. Tänu oma kergele kaalule ja kompaktsele ehitusele on mudapumbad leidnud rakendust ka kanalisatsioonisüsteemides ja puhastusjaamades.

 

Lisavõimalused:

# Kolmekihiline korrosioonikaitse.
# Elektrooniline kontrollrelee.
# Automaatne nivookontroll.

 

 


 

Drenaazipumbad

 

PUMPEXi uputatavad drenaazpumbad on ökonoomsed, vastupidavad ja töökindlad. Pumbad on projekteeritud sadevete ja vähese saastatusega vete ärapumpamiseks.

 

Kompaktsetes ja konstruktsioonilt lihtsates pumpades on ühendatud kerge kaal ja suur tootlikkus. Head hüdraulilised omadused tagavad kõrge kasuteguri pumba töökõvera laias vahemikus.

 

PUMPEXi drenaazpumbad on mootori võimsusega 0.5 kuni 56 kW.

 

Väiksemad modifikatsioonid sobivad kasutamiseks elamuehitusel ja lihtsamate kaevetööde puhul. Suuremad ja võimsamad pumbad on ideaalselt sobivad veehoidlates, hüdroelektrijaamades, tunnelites, maa-alustel ehitustel ja teiste suuremate ehitustööde juures.

 

PUMPEXi drenaazpumpasid saab tellida ka järgnevate konstruktsiooniliste iseärasustega:

# Sisseehitatud mootorikaitse.
# Kõvast kroomsulamist tööratas.
# Roostevabast terasest korpus.
# Madala nivoo ja järjestiku ühenduse adapter.